Mar 23-Dec 31 · Resumes Thursday at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Jun 6-9, 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Jun 8-9, 12:30 PM UTC
2024 Ultimate Boys Freestyle Duals
Jun 12-15, 12:00 PM UTC
14U National Duals
Jun 12-15, 3:00 PM UTC
16U National Duals
Jun 15, 2:00 PM UTC
2024 Summer Nationals
Jun 19-22, 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Girls National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Jun 24-27, 11:30 PM UTC
Malecek Team Camp
Jun 27-29, 2:30 PM UTC
U17 Pan-American Championships
Jun 27-29, 3:00 PM UTC
Western States Championships
Jun 28-29, TBD
UWW Beach World Series - France
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Shane Sabins
Results
High School Results
High School
High School
International
Youth
Other
Season
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
Team Name
Oregon
Oregon Bandits
Roseburg
Roseburg Mat Club
2016-2017
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/25
L
DEC 1-0
J. Lopez
Aloha
OSAA/U.S. Bank/Les Schwab Tires
5th/3rd
6A-145
02/25
W
F 4-0 1:50
D. Frank
Westview
OSAA/U.S. Bank/Les Schwab Tires
Conso Semi
6A-145
02/25
W
DEC 11-6
M. Daines
Aloha
OSAA/U.S. Bank/Les Schwab Tires
Conso Quarter
6A-145
02/25
W
MD 9-0
M. Morton
---
OSAA/U.S. Bank/Les Schwab Tires
Last Friday Conso
6A-145
02/24
L
DEC 7-0
J. Lopez
Aloha
OSAA/U.S. Bank/Les Schwab Tires
Quarters 6A 5A 4A 3A
6A-145
02/24
W
DEC 3-2
J. Lowry
Canby
OSAA/U.S. Bank/Les Schwab Tires
Friday First Full Round
6A-145
02/24
W
F 2-0 0:45
J. Poole
Lincoln
OSAA/U.S. Bank/Les Schwab Tires
6A Championship 1 (32 Man)
6A-145
02/19
L
DEC 3-2
A. Ramirez
---
OSAA 6A Special District 6
Finals
145
02/18
W
F 6-0 2:46
J. Beachler
---
OSAA 6A Special District 6
Semis
145
02/17
W
F 2-0 0:41
J. Watts
---
OSAA 6A Special District 6
Quarters
145
02/06
W
DEC 5-2
R. Cobb
Crook County
Crook County @ Roseburg
Round 1
145
02/03
W
F 11-2 2:43
J. Beachler
---
Roseburg @ South Medford
Round 1
145
01/22
W
DEC 3-1
W. Jantzer
Marshfield
Reser`s Tournament of Champions-V 2017
Third Place
145
01/21
W
F 3-0 1:35
N. Shabanov
David Douglas
Reser`s Tournament of Champions-V 2017
Consolation Semifinals
145
01/21
L
MD 12-3
L. Meek
Crater
Reser`s Tournament of Champions-V 2017
Championship Semifinals
145
01/20
W
TF 15-0 4:51
B. Bell
West Linn
Reser`s Tournament of Champions-V 2017
Championship Quarterfinals
145
01/20
W
DEC 2-1
A. Tuia
Hermiston
Reser`s Tournament of Champions-V 2017
Championship 2
145
01/13
L
DEC 9-3
K. Beal
6a David Douglas
Oregon Classic
Semis & 1st Wrestleback (8 Team)
145
01/13
W
MD 10-0
D. Lethco-Willis
6a Sprague
Oregon Classic
Placement Matches (8 Team)
145
01/13
W
DEC 5-2
C. Villarreal
6a West Albany
Oregon Classic
Round 2 (6 Team)
145
01/13
W
F 2-0 0:52
B. Sparks
6a Centennial
Oregon Classic
Quarterfinals (8 Team)
145
01/12
W
DEC 1-0
T. Hamilton
---
Roseburg @ North Medford
Round 1
145
12/31
L
DEC 5-4
C. Schoen
St. Michael-Albertville
Roseburg vs. St. Michael-Albertville
Round 1
145
12/30
L
DEC 3-0
J. Bazaldua
Providence Catholic
The Clash XV
Round 3 (4 Team)
145
12/30
L
DEC 6-4 SV
G. Starren
Tahoma
The Clash XV
Finals (8 Team)
145
12/30
W
DEC 6-4
L. Tupper
Zumbrota-Mazeppa
The Clash XV
Quarterfinals (8 Team)
145
12/30
L
F 1-0 0:34
Q. Short
Simley
The Clash XV
Round 2 (4 Team)
145
12/30
L
DEC 5-4 SV
C. Schoen
St. Michael-Albertville
The Clash XV
Round 1 (4 Team)
145
12/30
L
F 10-2 4:45
C. Eischens
Anoka
The Clash XV
Semis & 1st Wrestleback (8 Team)
145
12/21
L
DEC 7-1
Z. Holland
Glide
2016 Douglas County Championships
1st Place Match
152
12/21
W
F 0-0 0:59
W. Powell
Oakland
2016 Douglas County Championships
Semis (8 Man)
152
12/10
L
DEC 3-2
M. Sierra
Henley
Army Strong Coast Classic
Placement Matches (32 Man)
152
12/10
W
DEC 6-5 UTB
W. Jantzer
Marshfield
Army Strong Coast Classic
6th Wrestleback (32 Man)
152
12/10
L
MD 11-1
N. Shabanov
David Douglas
Army Strong Coast Classic
Semis & 5th WB (32 Man)
152
12/10
W
DEC 10-5
C. Burkhardt
Crook County
Army Strong Coast Classic
Quarters & 3rd WB (32 Man)
152
12/09
W
F 5-1 3:34
K. McDowell
Douglas
Army Strong Coast Classic
Round 2 Champ & WB (32 Man)
152
2015-2016
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
06/18
W
F 8-6 3:00
W. Story
Alaska 2
Western Junior Duals Freestyle
Round 2 (4 Team)
145
04/24
W
DEF 2-4 2:54
C. King
Phoenix high school
Oregon State Greco Championship 2016
Placement Matches (8 Man)
145
04/24
W
F 5-4 3:00
J. Lopez
Aloha Wrestling Mat Club
Oregon State Greco Championship 2016
2nd Wrestleback (8 Man)
145
04/24
L
TF 12-2 1:48
K. Mode
crook county high school
Oregon State Greco Championship 2016
Semis & 1st WB (8 Man)
145
04/23
W
TF 10-0 1:07
A. Weeks
Tillamook High School Wrestlin
Oregon Junior Freestyle State 2016
Placement Matches (16 Man)
145
04/23
L
F 2-2 2:15
C. Atkinson
McMinnville Wrestling
Oregon Junior Freestyle State 2016
4th Wrestleback (16 Man)
145
04/23
W
TF 12-2 2:33
C. King
Phoenix high school
Oregon Junior Freestyle State 2016
Semis & 3rd WB (16 Man)
145
04/23
L
F 4-0 0:39
C. Dix
North Medford High School Wres
Oregon Junior Freestyle State 2016
Quarters & 1st WB (16 Man)
145
02/27
L
DEC 1-0
M. Murphy
Sprague
OSAA/U.S. Bank/Les Schwab Tires
5th/3rd
6A-132
02/27
W
DEC 6-0
W. Rude
Newberg
OSAA/U.S. Bank/Les Schwab Tires
Conso Semi
6A-132
02/27
W
F 0-0 2:00
T. Jackson
Century
OSAA/U.S. Bank/Les Schwab Tires
Conso Quarter
6A-132
02/27
W
F 3-0 2:24
B. Hanthaley
Southridge
OSAA/U.S. Bank/Les Schwab Tires
Last Friday Conso
6A-132
02/26
W
F 0-0 3:53
G. Warren
Canby
OSAA/U.S. Bank/Les Schwab Tires
Friday First Conso Full Round
6A-132
02/26
L
DEC 8-4
J. Phelps
McNary
OSAA/U.S. Bank/Les Schwab Tires
Friday First Full Round
6A-132
02/14
W
DEC 7-4
T. Hamilton
---
OSAA 6A Special District 6
Placement (16 Man)
132
02/13
W
F 2-0 0:46
R. Biddle
North Medford
OSAA 6A Special District 6
Semis & 3rd WB (16 Man)
132
02/12
W
F 5-0 1:32
E. Buttram
Grants Pass
OSAA 6A Special District 6
Quarters & 1st WB (16 Man)
132
02/12
W
F 2-0 0:29
T. Wright
Sheldon
OSAA 6A Special District 6
Round 1 (16 Man)
132
02/09
W
F 0-0 0:52
T. Hamilton
---
North Medford @ Roseburg
Round 1
132
02/09
L
DEC 5-0
B. Billips
Pomona
Reno Tournament of Champions
Cons. Round 6
138
02/09
W
F 0-0 2:38
X. Moreno
Clovis North
Reno Tournament of Champions
Cons. Round 5
138
02/09
W
F 0-0 1:14
E. Duran
---
Reno Tournament of Champions
Cons. Round 4
138
02/09
W
DEC 9-7
L. Brown
Foothill (Palo Cedro)
Reno Tournament of Champions
Cons. Round 3
138
02/09
L
DEC 6-2
T. Basaraba
---
Reno Tournament of Champions
Champ. Round 2
138
02/08
L
DEC 5-0
B. Billips
Pomona
Reno Tournament of Champions
Champ. Round 1
138
02/07
W
DEC 11-10
Z. Lawson
---
Roseburg @ Crook County
Round 1
132
02/05
W
F 2-0 0:18
I. Contreras
Thurston
Roseburg @ Thurston
Round 1
132
01/23
W
DEC 9-4
J. Phelps
McNary
Reser`s Tournament of Champions-Varsity
Fifth Place
132
01/23
L
MD 10-2
M. Murphy
Sprague
Reser`s Tournament of Champions-Varsity
Consolation Semifinals
132
01/23
W
MD 8-0
S. Chung
Dallas
Reser`s Tournament of Champions-Varsity
Consolation 5
132
01/22
W
MD 10-2
J. Oppenlander
Culver
Reser`s Tournament of Champions-Varsity
Consolation 4
132
01/22
W
F 9-0 4:52
W. Jantzer
Marshfield
Reser`s Tournament of Champions-Varsity
Consolation 3
132
01/22
W
TF 17-2 4:04
B. Hartley
Sunset
Reser`s Tournament of Champions-Varsity
Consolation 2
132
01/22
L
DEC 5-0
Z. Wigzell
---
Reser`s Tournament of Champions-Varsity
Championship 2
132
01/15
W
F 2-0 0:56
J. Finwall
6a Grants Pass
Oregon Classic
Round 6 (20 Team)
132
01/15
W
F 2-0 0:53
W. Dye
---
Oregon Classic
Round 5 (20 Team)
132
01/15
L
DEC 7-2
M. Abeyta
6a McMinnville
Oregon Classic
Round 3 (20 Team)
132
01/15
W
F 2-0 1:05
J. Dutertre
6a Barlow
Oregon Classic
Round 4 (20 Team)
132
01/15
L
DEC 5-1
K. Beal
6a David Douglas
Oregon Classic
Finals (2 Team)
132
01/15
W
F 0-0 0:59
H. Brown
6a Lake Oswego
Oregon Classic
Round 1 (20 Team)
132
01/01
L
DEC 13-6
C. Germinaro-Nahring
Anoka
The Clash XIV
Finals (8 Team)
132
01/01
L
MD 11-1
C. Smith
---
The Clash XIV
Round 3 (4 Team)
132
01/01
W
DEC 5-3
S. Raymond
Farmington
The Clash XIV
Round 1 (4 Team)
132
01/01
L
DEC 2-0
M. Milan
Glenbard North
The Clash XIV
Round 2 (4 Team)
132
01/01
L
MD 13-1
A. Crowe
---
The Clash XIV
Quarterfinals (8 Team)
132
01/01
L
F 4-3 3:50
A. Cheloni
---
The Clash XIV
Semis & 1st Wrestleback (8 Team)
132
12/12
L
DEC 7-4
Z. Wigzell
---
North Bend Coast Classic
Placement Matches (32 Man)
138
12/12
W
F 6-1 2:42
I. Av
---
North Bend Coast Classic
6th Wrestleback (32 Man)
138
12/12
L
F 2-0 0:48
H. Bates
---
North Bend Coast Classic
Semis & 5th WB (32 Man)
138
12/12
W
DEC 7-5
C. Hite
Marshfield
North Bend Coast Classic
Quarters & 3rd WB (32 Man)
138
12/11
W
F 9-3 2:54
H. Kinney
Canby
North Bend Coast Classic
Round 2 Champ & WB (32 Man)
138
12/11
W
F 12-0 2:39
V. Washington
Grants Pass
North Bend Coast Classic
Round 1 (32 Man)
138
12/04
W
F 15-0 5:42
H. Lee
---
McNary Dual Tournament
Round 1 (4 Team)
138
12/04
W
F 2-0 0:55
N. Grunberg
mcnary high school
McNary Dual Tournament
Round 2 (4 Team)
138
2014-2015
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
07/23
L
TF 10-0 2:19
D. Simon
Michigan
2015 USAW Junior Men`s FS Nationals
2nd Wrestleback (128 Man)
138
07/23
L
TF 10-0 2:16
L. Erickson
Utah
2015 USAW Junior Men`s FS Nationals
Champ Round 2 & 1st WB
138
07/23
W
DEC 17-14
R. Shirley
Wyoming
2015 USAW Junior Men`s FS Nationals
Round 1 (128 Man)
138
07/20
L
TF 12-2 6:00
M. Alexander
---
2015 USAW Junior Men`s GR Nationals
2nd Wrestleback (128 Man)
138
07/20
L
TF 10-0 2:05
J. Dombrowski
---
2015 USAW Junior Men`s GR Nationals
Round 1 (128 Man)
138
02/28
L
DEC 5-0
L. Holmquist
Sprague
OSAA/U.S. Bank/Les Schwab Tires
Placement 5th/3rd
6A-132
02/28
W
DEC 6-1
B. Hanthaley
Southridge
OSAA/U.S. Bank/Les Schwab Tires
Conso Semis
6A-132
02/28
W
DEC 1-0
G. Llewellyn
---
OSAA/U.S. Bank/Les Schwab Tires
Conso Quarter 6A 5A 4A 3A
6A-132
02/28
W
DEC 4-3
G. Russell
---
OSAA/U.S. Bank/Les Schwab Tires
Conso 2 6A 5A 4A 3A
6A-132
02/27
L
MD 10-2
B. Baccay
Century
OSAA/U.S. Bank/Les Schwab Tires
Quarters 6A 5A 4A 3A
6A-132
02/27
W
DEC 4-1
A. Ramos
---
OSAA/U.S. Bank/Les Schwab Tires
Friday First Full Round
6A-132
02/22
L
DEC 4-3
L. Macky
North Medford
OSAA 6A Special District 6
Placement (16 Man)
132
02/21
W
TF 16-0 4:00
N. Baldovino
---
OSAA 6A Special District 6
Semis & 3rd WB (16 Man)
132
02/20
W
F 2-0 1:33
C. (2)
---
OSAA 6A Special District 6
Quarters & 1st WB (16 Man)
132
02/20
W
F 2-0 1:18
V. Washington
Grants Pass
OSAA 6A Special District 6
Round 1 (16 Man)
132
02/12
L
F 0-0 3:17
M. Lair
---
Reno Tournament of Champions-High School
Champ. Round 1
132
02/04
L
F 0-0
B. Bannon
Crook County
Crook County @ Roseburg
Round 1
132
01/30
W
F 0-0 1:31
B. Maloney
South Medford
Roseburg @ South Medford
Round 1
132
01/28
W
TF 16-1 5:06
N. Baldovino
---
Roseburg @ North Medford
Round 1
132
01/24
L
DEC 2-0
M. Phelps
McNary
Reser`s Tournament of Champions-Varsity
Consolation 5
132
01/24
W
DEC 2-1
I. Stettler
Glencoe
Reser`s Tournament of Champions-Varsity
Consolation 4
132
01/24
W
DEC 7-3
J. Daly
West Linn
Reser`s Tournament of Champions-Varsity
Consolation 3
132
01/23
W
F 7-0 3:55
J. Lowry
Canby
Reser`s Tournament of Champions-Varsity
Consolation 2
132
01/23
L
DEC 10-3
B. Baccay
Century
Reser`s Tournament of Champions-Varsity
Championship 1
132
01/22
L
DEC 2-1
N. Krone
Pomona
Reno Tournament of Champions-High School
Champ. Round 1
132
01/16
W
DEC 7-0
S. Weant
6a McMinnville HS
Oregon Wrestling Classic HS
CONSOLATION 3/4
136
01/16
W
DEC 7-1
J. Olivera
---
Oregon Wrestling Classic HS
Round 1 (6 Team)
136
01/16
W
MD 15-5
G. Llewellyn
---
Oregon Wrestling Classic HS
Round 5 (6 Team)
136
01/16
L
DEC 12-11
K. Chun
6a Glencoe HS
Oregon Wrestling Classic HS
Round 3 (6 Team)
136
01/16
W
F 6-1 1:16
N. Baldovino
---
Oregon Wrestling Classic HS
Semis (4 Team)
136
01/09
L
MD 9-1
N. Cervantes
De La Salle
2015 Doc Buchanan Invitational
Round 3 (WB only)
132
01/09
W
DEC 8-2
J. Mcknight
---
2015 Doc Buchanan Invitational
Round 2
132
01/09
L
DEC 5-2
J. Giaccia
---
2015 Doc Buchanan Invitational
Round 1
132
12/30
W
MD 10-2
R. Parazoo
Glide
2014 DC Championships - Varsity
1st Place Match
132
12/30
W
MD 10-2
R. Parazoo
---
2014 DC Championships - Varsity
1st Place Match
132
12/30
W
F 0-0 4:27
P. Patterson
South Umpqua
2014 DC Championships - Varsity
Semis (8 Man)
132
12/30
W
F 0-0 4:27
P. Patterson
South Umpqua
2014 DC Championships - Varsity
Semis (8 Man)
132
12/07
W
F 0-0 2:25
B. Wright
Mazama High School
Willie Wilkinson Memorial Tournament
Placement Matches (32 Man)
138
12/06
W
F 0-0 1:23
C. Collier
Glide High School
Willie Wilkinson Memorial Tournament
Semis & 5th WB (32 Man)
138
12/06
W
F 0-0 0:14
S. Coleman
Klamath Union High School
Willie Wilkinson Memorial Tournament
Quarters & 3rd WB (32 Man)
138
12/06
W
F 0-0 0:28
J. Rogers
Henley JV
Willie Wilkinson Memorial Tournament
Round 2 Champ & WB (32 Man)
138
2013-2014
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
05/03
L
F 0-0 1:11
I. Duran
---
Oregon Cadet Greco Championship 2014
Placement Matches (16 Man)
138
05/03
W
TF 13-1
N. Shabanov
David Douglas High School Wres
Oregon Cadet Greco Championship 2014
4th Wrestleback (16 Man)
138
05/03
L
DEC 14-10
M. Holcomb
Pendleton Wrestling Club
Oregon Cadet Greco Championship 2014
Semis & 3rd WB (16 Man)
138
05/03
W
TF 10-0
R. Crane
Hermiston
Oregon Cadet Greco Championship 2014
Quarters & 1st WB (16 Man)
138
05/02
W
TF 13-0
J. Chimenti
CWA
Oregon Cadet Freestyle Championship 2014
Placement Matches (16 Man)
138
05/02
W
TF 10-0
M. Holcomb
Pendleton Wrestling Club
Oregon Cadet Freestyle Championship 2014
4th Wrestleback (16 Man)
138
05/02
W
F 0-0 0:35
T. Jentzsch
---
Oregon Cadet Freestyle Championship 2014
Semis & 3rd WB (16 Man)
138
05/02
W
F 0-0 1:08
T. Mccord
Lebanon Mat Club
Oregon Cadet Freestyle Championship 2014
2nd Wrestleback (16 Man)
138
05/02
L
TF 11-0 3:57
I. Duran
---
Oregon Cadet Freestyle Championship 2014
Quarters & 1st WB (16 Man)
138
05/02
W
TF 13-2
Z. Fletcher
---
Oregon Cadet Freestyle Championship 2014
Round 1 (16 Man)
138
02/15
W
DEF 0-0
J. Geyer
North Medford
OSAA 6A Special District 4
Placement (16 Man)
145
02/15
L
DEC 7-5
J. Bellon
---
OSAA 6A Special District 4
Cons. Semis (16 Man)
145
02/15
W
F 0-0 4:13
H. LeNoue
South Eugene
OSAA 6A Special District 4
Semis & 3rd WB (16 Man)
145
02/14
W
F 0-0 1:52
R. Decker
Grants Pass
OSAA 6A Special District 4
2nd Wrestleback (16 Man)
145
02/14
L
DEC 8-5
M. Davis
---
OSAA 6A Special District 4
Quarters & 1st WB (16 Man)
145
01/17
W
F 2-0 1:05
A. Moore
Oregon City HS
Oregon Wrestling Classic HS 2014
Round 3 (4 Team)
126
12/29
L
F 0-0 4:32
E. Officer
---
MYRTLE POINT INVITATIONAL
1st & 3rd (16 Man)
132
12/29
W
DEC 8-1
B. Belloir
---
MYRTLE POINT INVITATIONAL
Semis & 3rd WB (16 Man)
132
12/29
W
F 0-0 1:05
T. Jentzsch
---
MYRTLE POINT INVITATIONAL
Quarters & 1st WB (16 Man)
132
12/21
L
DEC 4-2 SV
L. Cruz
David Douglas
Larry Owings Invitational
2nd Wrestleback (16 Man)
132
12/21
L
MD 9-1
M. Humlie
McMinnville
Larry Owings Invitational
Quarters & 1st WB (16 Man)
132
12/21
W
DEC 9-4
D. White
Jefferson
Larry Owings Invitational
Round 1 (16 Man)
132
2012-2013
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
06/21
L
DEC 7-2
A. Ojeda
---
2013 West Cadet Regional-Folkstyle
6th Wrestleback
126
06/21
W
F 2-0 1:15
M. Crandall
---
2013 West Cadet Regional-Folkstyle
Quarters cons
126
06/21
W
F 4-1 1:49
W. Thompson
---
2013 West Cadet Regional-Folkstyle
Cons Rd 4
126
06/21
L
F 6-8 5:10
D. Duffalo
Montana
2013 West Cadet Regional-Folkstyle
Champ Rd 2
126
06/19
L
F 4-0 0:51
A. Wokasch
Arizona
2013 West Cadet Regional-Greco
Cadet
126
06/19
W
F 4-0 0:30
A. Meyer
Washington
2013 West Cadet Regional-Greco
Cadet
126
06/19
L
TF 8-0 0:53
S. Rich
---
2013 West Cadet Regional-Greco
Cadet
126
06/19
W
DEC 13-11
G. Brewster
Colorado
2013 West Cadet Regional-Greco
Cadet
126
06/18
L
TF 12-2 3:00
C. Clark
---
2013 West Cadet Regional-FS
Cadet
126
06/18
W
F 5-9 3:31
J. Santiago
California
2013 West Cadet Regional-FS
Cadet
126
06/18
L
TF 10-0 1:22
W. Lee
Colorado
2013 West Cadet Regional-FS
Cadet
126
03/30
L
F 6-0 1:07
T. Workman
---
2013 Northwest Cadet & Jr Regional - FS
Cadet Schedule
132
03/30
L
DEC 6-1
L. Pomeroy
Oregon
2013 Northwest Cadet & Jr Regional - FS
Cadet Schedule
132
03/30
W
TF 6-0
J. Dill
---
2013 Northwest Cadet & Jr Regional - FS
Cadet Schedule
132
03/30
W
F 0-0 1:19
H. Hall
Washington
2013 Northwest Cadet & Jr Regional - FS
Cadet Schedule
132
03/30
W
F 0-0 1:37
L. Brown
Washington
2013 Northwest Cadet & Jr Regional - FS
Cadet Schedule
132
Related Content
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024