May 9-12, 7:00 AM UTC
World Olympic Qualifier
May 10-12, 2:00 PM UTC
Phil Portuese Northeast Regional Champs
May 10-11, 3:00 PM UTC
Western Regional Championships
May 10-12, 6:00 PM UTC
Northern Plains Regional Championships
Today · 2:00 PM UTC
2024 TX-USAW State FS and GR
Today · 3:00 PM UTC
NC Beach National & World Team Qualifier
Mar 23-Dec 31 · Resumes Monday at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
May 10-11, 2:00 PM UTC
Calemax Invite1
May 17-19 · Resumes Friday at 11:56 AM UTC
CA Assoc Duals
May 18-19, 12:00 PM UTC
Frank E. Rader Southeast Regional Champs
May 18, 1:00 PM UTC
New Jersey Freestyle State Championship
May 18-19, 1:00 PM UTC
Central Regional Championships
May 25-27, 12:00 PM UTC
NHSCA National Duals
May 25, 3:00 PM UTC
Heroes Conquest
May 25-26, 4:00 PM UTC
Canadian U23 Champs & World Team
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Jessica Till
Results
Videos
High School Results
High School
High School
Other
Season
2023-2024
2022-2023
2021-2022
Team Name
Buccaneers WC
MGW Jaw Breakers
Newark Charter School
Saint Mark`s
Saint Mark`s
Saint Marks
Saint Marks H S
St marks high school
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/24
L
Replay
F 5-0 2:57
C. Hurley
Delaware Military Academy
DIAA Independent Qualifier 2024
2nd Wrestleback (16 Man) Friday 7:30pm - 9:00pm
113
02/23
L
Replay
DEC 7-5
C. Murphy
Newark Charter
DIAA Independent Qualifier 2024
Round 1 (16 Man) Friday 4:00pm - 6:00pm (4 Mats)
113
02/18
L
F 2-0 2:09
N. Radecki
Caravel Academy
2024 Delaware Girls Championships
1st & 3rd (16 Man)
107
02/18
W
F 9-0 4:18
L. Moffett
Caesar Rodney
2024 Delaware Girls Championships
Semis & 3rd WB (16 Man)
107
02/18
W
MD 14-1
M. Lawson
Dover Bandits
2024 Delaware Girls Championships
Quarters & 1st WB (16 Man)
107
02/14
W
Replay
DEC 2-0
R. Ferdinand
Laurel H S
DIAA State Dual Team Championships
Semifinals (8 Team)
106
02/14
L
Replay
F 2-0 0:45
C. Perrin
Delaware Military Academy
DIAA State Dual Team Championships
Finals (8 Team)
113
02/14
W
MD 17-4
N. Branch
A.I. Dupont
DIAA State Dual Team Championships
Quarterfinals (8 Team)
106
01/13
L
F 5-0 0:21
B. Karvoski
Green Farms Academy
2024 Haswell M Franklin `50 Gilman Duals
Semis (4 Team)
106
01/13
L
F 2-0 0:59
L. Houchins
Benedictine Prep
2024 Haswell M Franklin `50 Gilman Duals
Round 3 (3 Team)
106
01/13
L
F 0-0 1:34
D. Leary
Landon
2024 Haswell M Franklin `50 Gilman Duals
Placement (4 Team)
106
01/13
W
MD 11-0
L. McKlveen
The Kiski School
2024 Haswell M Franklin `50 Gilman Duals
Round 1 (3 Team)
106
12/02
L
F 2-0 0:51
J. Carrozza
Dallastown Area Hs
2023 Solanco Mule Classic
Round 3
107
12/02
W
DEC 4-0
D. McFarlane
West Chester East
2023 Solanco Mule Classic
2nd Wrestleback (32 Man)
107
12/01
L
MD 9-0
M. Catania
Salesianum
2023 Solanco Mule Classic
Round 2
107
2022-2023
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
07/08
L
Replay
DEC 10-2
L. Massenzio
Cordoba Trained
Tyrant Bison Duals K-12 Girls
Round 5 (6 Team)
110
07/08
L
Replay
F 7-2 2:25
H. Perro
Revolution Elite
Tyrant Bison Duals K-12 Girls
Round 4 (6 Team)
110
04/23
W
Replay
VPO1 7-2
S. Gray
Virginia Red
Ultimate Club Spring Girls Duals
RR Rnd 3
52 kg
04/23
W
Replay
VFA 3:01 10-0
A. O'Neill
Maine Trappers
Ultimate Club Spring Girls Duals
RR Rnd 2
52 kg
04/22
L
Replay
VFA 0:48 4-0
A. Murphy
Wyoming Seminary
Ultimate Club Spring Girls Duals
RR Rnd 5
52 kg
04/22
W
Replay
VPO1 8-4
G. Turner
Lebanon Die Hard Wrestling
Ultimate Club Spring Girls Duals
RR Rnd 4
52 kg
04/22
W
Replay
VFA 1:41 6-0
H. Acevedo
Jersey United Purple
Ultimate Club Spring Girls Duals
RR Rnd 3
52 kg
04/22
L
Replay
VSU 11-0 2:55
H. McCarley
Razor Red
Ultimate Club Spring Girls Duals
RR Rnd 2
52 kg
04/22
L
Replay
VFA 2:50 11-0
L. Schechterly
MGW Rebels
Ultimate Club Spring Girls Duals
RR Rnd 1
52 kg
02/15
L
Replay
MD 15-6
J. Rexrode
Caravel Academy
DIAA State Dual Team Championships
Semifinals (8 Team)
113
02/15
L
F 0-0 3:41
I. Messick
Laurel H S
DIAA State Dual Team Championships
Quarterfinals (8 Team)
113
01/18
L
F 2-0 1:05
T. Bellarin
Red Lion Christian Academy
Red Lion Christian Academy @ Saint Mark`s
Round 1
113
01/14
W
DEC 5-1
S. Lopez-Mendiola
Indian River H S
Indian River H S @ Saint Mark`s
Round 1
113
01/07
L
F 4-0 1:28
J. Rexrode
Caravel Academy
Delcastle Invitational 2023
Consi 3rd Rnd
113
01/07
L
DEC 10-6
N. Lloyd
Polytech
Delcastle Invitational 2023
Champ 2nd Rnd
113
2021-2022
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
01/22
W
F 3-2 3:15
M. Brown
Wilmington Friends HS
Canal Classic
Placement
113
01/22
L
TF 15-0 4:11
D. Fitzsimmons
Red Lion Christian Academy
Canal Classic
Semis & WB
113
01/22
W
F 8-2 4:29
H. Diaz
McKean HS
Canal Classic
Round 5 (12 Man)
113
01/22
L
F 2-0 0:20
M. Meadows
St. Georges HS
Canal Classic
Round 3 (12 Man)
113
01/22
L
TF 15-0 4:38
C. Murray
Sussex Central HS
Canal Classic
Round 2 (12 Man)
113
01/21
L
F 2-0 1:35
C. Smith
Laurel HS
Canal Classic
Round 1 (12 Man)
113
01/15
L
F 5-1 3:04
M. Brown
Wilmington Friends H S
2022 Appo Duals
Finals (2 Team)
113
Related Content
RMN Events
Nov 18, 2020
FloWrestling Radio Live
May 12, 2021
Women's Weekly
Dec 2, 2021
7 D1 Schools In 7 Days For Maui Fundraiser
Aug 28, 2023
FloWrestling Radio Live Clips
Jun 18, 2020