May 18-19, 12:00 PM UTC
Frank E. Rader Southeast Regional Champs
May 18-19, 1:00 PM UTC
Central Regional Championships
Today · 1:00 PM UTC
New Jersey Freestyle State Championship
May 18-19, 3:00 PM UTC
CA Assoc Duals
Mar 23-Dec 31 · Resumes Tomorrow at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
May 25-27, 12:00 PM UTC
NHSCA National Duals
May 25, 3:00 PM UTC
Heroes Conquest
May 25-26, 4:00 PM UTC
Canadian U23 Champs & World Team
May 31-Jun 2 · Resumes Friday at 11:56 AM UTC
CAUSA FS/GR State
May 31-Jun 2, 2:00 PM UTC
U23 Nationals and U20 World Team Trials
May 31-Jun 2, 11:00 PM UTC
Southern Plains Regional Championships
Jun 1-2, 12:00 PM UTC
Spartan Nationals
Jun 1, 12:00 PM UTC
TESTING TOURNAMENT
Jun 6-9, 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Jun 8-9, 12:30 PM UTC
2024 Ultimate Boys Freestyle Duals
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Justin Snyder
Results
High School Results
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
01/27
L
F 4-1 1:50
J. Gericke
East Buchanan
Tri-Rivers Conference
Round 4
150
01/27
W
F 7-0 3:47
P. Martin
Springville
Tri-Rivers Conference
Round 3
150
01/27
L
DEC 12-10
L. Bassett
North Linn
Tri-Rivers Conference
Round 1
150
01/20
L
F 6-1 2:49
E. Warren
Southeast Polk
John Byers Invitational 2024
Semis & 3rd WB (16 Man)
150
01/20
W
F 2-0 1:46
H. Christoffel
West Branch
John Byers Invitational 2024
2nd Wrestleback (16 Man)
150
01/20
L
F 2-0 0:40
L. Morrow
Southeast Polk
John Byers Invitational 2024
Round 1 (16 Man)
150
01/18
W
F 14-0 4:48
L. Barth
North Linn
North Linn / Lisbon / Midland / North Cedar
Round 1
150
01/17
L
F 8-3 1:11
E. Christoffer
Don Bosco
Don Bosco/Lisbon/Wapsie Valley
Round 1
150
01/17
L
F 6-2 0:51
E. Krall
Wapsie Valley
Don Bosco/Lisbon/Wapsie Valley
Round 1
150
01/12
L
F 5-2 3:00
D. Milner
North Linn
Lisbon/North Linn @ Alburnett
Round 1
150
12/15
L
F 5-0 1:07
T. LeFevre
Clear Lake
2023 Battle of Waterloo - Boys
Semis & 1st Wrestleback (6:00 PM)
150
12/15
L
TF 26-11 1:43
K. Voinovich
Iowa City, City High
2023 Battle of Waterloo - Boys
Round 2 (11:00 AM)
157
12/15
L
F 2-0 0:32
C. Olson
Union, LaPorte City
2023 Battle of Waterloo - Boys
Round 3 (1:00 PM)
150
12/15
L
F 6-0 1:43
M. Kelsall
Pleasant Valley
2023 Battle of Waterloo - Boys
Round 1 (9:00 AM)
150
12/15
L
F 2-0 1:04
B. Lightle
North Scott
2023 Battle of Waterloo - Boys
Finals (8:00 PM)
157
12/15
L
F 4-0 1:16
T. Peiffer
Ankeny
2023 Battle of Waterloo - Boys
Quarterfinals (4:00 PM)
157
12/05
L
F 2-0 1:14
K. Wade
Williamsburg
CPU JV TOURNAMENT
Round 3 (4 Man)
27
12/05
L
DEC 4-2
N. Harbach
Benton Community
CPU JV TOURNAMENT
Round 2 (4 Man)
27
12/04
L
F 2-0 1:10
A. Schrock
Clear Creek-Amana
CPU JV TOURNAMENT
Round 1 (4 Man)
27
11/28
L
F 11-0 3:01
C. Edwards
Northeast Community
Lisbon/ Northeast Gooselake/ North Mahasaka
Round 1
157
11/28
L
F 2-0 0:34
A. Wittenburg
North Mahaska
Lisbon/ Northeast Gooselake/ North Mahasaka
Round 1
157
Related Content
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024
RMN Events
Nov 18, 2020